• Adaptační kurz 1. ročníků
    Adaptační kurz 1. ročníků

DŮLEŽITÉ INFORMACE

  • Důležité sdělení!
    Ředitelka školy vyhlašuje na pondělí 27.9.2021 v souladu s § 24 odst. 2 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon, v platném znění, pro všechny žáky ředitelské volno.

Přípravná expedice kroužku Erasmus Plus Club - RAFT NA LABI s průvodcem

V pondělí 31.května jsme konečně mohli vyrazit na předposlední z plánovaných přípravných expedic - raft na řece Labi. Tuto akci chystáme pro naše partnerské školy, až sem přijedou (červnová mobilita byla nakonec posunuta na příští rok) - je to turistický zážitek a zároveň poznávací aktivita. Z kroužku se mimo dvou studentek, které nomohly, zúčastnili všichni, a moc jsme si to užili.

Měli jsme výborného průvodce Miroslava Rybáře, který nám poutavě a krásnou češtinou, což se jen tak nevidí, vyprávěl o geologii Labského kaňonu, skalních útvarech, živočiších, které u řeky uvidíme, rostlinných endemitech a i o historii a životě podél naší krásné řeky. Nedivíme se, že jsou v úžasu nad tímto kouzelným koutem České republiky i pracovníci z parků z celého světa (jak řekl pan Rybář) a těšíme se, až na raft vyrazíme se studenty a učiteli z Holandska, Litvy a Portugalska příští rok.

MK., ŠO, JP

 

 

Naposledy změněno středa, 02 červen 2021 14:42

CENA VÉVODY Z EDINBURGHU

Program DofE pomáhá mladým lidem lépe poznat sama sebe, získat nové dovednosti, schopnosti a posílit vytrvalost a samostatnost.

Více informací

eTWINNING

Aktivita Evropské komise zaměřenou na online spolupráci mezi učiteli, skupinami žáků a školami v rámci krátkých i dlouhodobých projektů

Více informací

FOTOGALERIE

Fotografie ze školních akcí, naší školy, výletu a to i do zahraničí. To najdete přímo zde. Prohlíděnte si zde rozsáhlou foto sbírku naší školy...

Více informací

Nahoru