• Adaptační kurz 1. ročníků
    Adaptační kurz 1. ročníků

DŮLEŽITÉ INFORMACE

  • Důležité sdělení!
    Ředitelka školy vyhlašuje na pondělí 27.9.2021 v souladu s § 24 odst. 2 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon, v platném znění, pro všechny žáky ředitelské volno.

Gymnázium Děčín v mediálním prostoru

I přes netradiční průběh končícího školního roku se naši studenti podíleli na činnostech, které jim daly možnost prokázat, že jsou ochotni a schopni pracovat i jinou než distanční formou vzdělávání.

Výrazným způsobem se naši studentizapojili do přípravy on-line besedy vysílané z Café-Prostoru dne 16. listopadu 2020. Svými příspěvky se aktivně zapojili do živého vysílání s armádním generálem Petrem Pavlem a diplomatem Petrem Kolářem. Pořadem provázel v roli moderátora Michal Douša z V8.A. Záznam pořadu naleznete zde:  https://www.youtube.com/watch?v=nPqkaoECMz0.

Studenti dějepisného semináře i další dobrovolníci z nižších ročníků se podíleli na nahrání vlastních příspěvků do dvou dílů pořadu ČT (Fokus V. Moravce).  První díl byl věnován občanské neposlušnosti Fokus Václava Moravce: Občanská neposlušnost — Česká televize (ceskatelevize.cz), druhý pořad se zabýval sobeckostí https://www.ceskatelevize.cz/porady/11054978064-fokus-vaclava-moravce/221411030530002/.

Studenti byli potěšeni množstvím zveřejněných příspěvků z naší školy, byla to pro ně odměna, kterou běžně ve školní lavici nedostanou. A pro všechny zúčastněné příprava znamenala příjemné vybočení z úmorného distančního vysílání.

Mgr. Milan Šonka

CENA VÉVODY Z EDINBURGHU

Program DofE pomáhá mladým lidem lépe poznat sama sebe, získat nové dovednosti, schopnosti a posílit vytrvalost a samostatnost.

Více informací

eTWINNING

Aktivita Evropské komise zaměřenou na online spolupráci mezi učiteli, skupinami žáků a školami v rámci krátkých i dlouhodobých projektů

Více informací

FOTOGALERIE

Fotografie ze školních akcí, naší školy, výletu a to i do zahraničí. To najdete přímo zde. Prohlíděnte si zde rozsáhlou foto sbírku naší školy...

Více informací

Nahoru