DŮLEŽITÉ INFORMACE

  • Důležité sdělení!
    I pro rok 2022/23 plánujeme přípravné kurzy pro žáky 5. a 9. tříd, které začnou 12.12.22. Další informace postupně zveřejníme. Den otevřených dveří bude 13.12.22 od 16:30 hod.

Anglické divadlo počtvrté

Dne 16. 12. 2019 naši školu již počtvrté v tomto roce navštívila mezinárodní divadelní a vzdělávací společnost The Bear Educational Theatre, tentokrát s představením nazvaném The History of England.

Studenti čtvrtých ročníků se v první části představení zábavnou formou seznámili s nejvýznamnějšími okamžiky anglické historie, jako byla bitva u Hastingsu, stoletá válka a období vlády Jindřicha VIII. Ve druhé části se studenti dozvěděli zajímavé informace ze života O. Cromwella v období občanské války a s další význačnou osobností anglické historie, W. Churchillem a jeho úlohou v obou světových válkách.

Obě představení se u studentů setkala s pozitivním ohlasem, a tak se již těšíme na další setkání u zajímavých představení v příštím školním roce.

CENA VÉVODY Z EDINBURGHU

Program DofE pomáhá mladým lidem lépe poznat sama sebe, získat nové dovednosti, schopnosti a posílit vytrvalost a samostatnost.

Více informací

eTWINNING

Aktivita Evropské komise zaměřenou na online spolupráci mezi učiteli, skupinami žáků a školami v rámci krátkých i dlouhodobých projektů

Více informací

FOTOGALERIE

Fotografie ze školních akcí, naší školy, výletu a to i do zahraničí. To najdete přímo zde. Prohlíděnte si zde rozsáhlou foto sbírku naší školy...

Více informací

Nahoru