• Kariérní den
    Kariérní den

DŮLEŽITÉ INFORMACE

  • Důležité sdělení!
    Třídní schůzky proběhnou ONLINE v úterý 23.11.2021 od 16:30.                         Den otevřených dveří proběhne v úterý 7.12.2021 od 16:00.

Anglická literatura formou divadelného představení

Dne 15. listopadu 2019 naši školu již potřetí v tomto roce navštívila mezinárodní divadelní a vzdělávací společnost The Bear Educational Theatre, tentokrát s představením nazvaném The History of English Literature.

Studenti třetích ročníků tříd se seznámili s několika významnými díly anglické literatury a jejich předními představiteli, jako jsou Shakespeare, Chaucer a sestry Brontëovy. Cílem tohoto humorného představení bylo představit klasická díla anglické literatury s určitou lehkostí a nadhledem a zároveň vzbudit u našich žáků o tuto literaturu zájem. Díky příjemné a pozitivní atmosféře, vzájemné interakci mezi herci a studenty během představení věříme, že se daný cíl podaří v budoucnu naplnit.

CENA VÉVODY Z EDINBURGHU

Program DofE pomáhá mladým lidem lépe poznat sama sebe, získat nové dovednosti, schopnosti a posílit vytrvalost a samostatnost.

Více informací

eTWINNING

Aktivita Evropské komise zaměřenou na online spolupráci mezi učiteli, skupinami žáků a školami v rámci krátkých i dlouhodobých projektů

Více informací

FOTOGALERIE

Fotografie ze školních akcí, naší školy, výletu a to i do zahraničí. To najdete přímo zde. Prohlíděnte si zde rozsáhlou foto sbírku naší školy...

Více informací

Nahoru