• Maturanti ve Vídni
  Maturanti ve Vídni
 • Výměnný pobyt v Nantes
  Výměnný pobyt v Nantes
 • Kariérní den na Gymnáziu Děčín
  Kariérní den na Gymnáziu Děčín

DŮLEŽITÉ INFORMACE

 • PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ
  Termín podání přihlášek pro PŘ Pirna - 28. 2. 2020. Termín podání přihlášek pro PŘ Gymnázium DC - 2. 3. 2020.

Anglické divadlo

Po roce na naši školu opět zavítala  mezinárodní divadelní a vzdělávací společnost The Bear Educational Theatre, která se specializuje na výuku angličtiny formou interaktivních divadelních představení. Každé představení zahrnuje workshop, kde se studenti potkávají a hovoří s herci a učitelé získávají výukové materiály, které pak mohou použít ve svých třídách.

Žáci primy, sekundy a tercie zhlédli představení Aliens Save the Planet, příběh o dvou mimozemšťanech, otce a dcery, kteří se snaží očistit naši planetu. Proti nim stojí dva tajní agenti, kteří mají za úkol je chytit a zničit. Věci se ale zkomplikují, když se jeden z agentů do krásné mimozemšťanky zamiluje. Kvarta a kvinta sledovaly představení Murder at Wimbledon. Studenti se spolu s herci snaží objasnit záhadnou vraždu tenistky během semifinále utkání ve Wimbledonu.

Obě říjnová představení se setkala u našich studentů nižších ročníků s velkým úspěchem. Studenty vyšších ročníků tato zajímává a přínosná představení čekají teprve v nadcházejících měsících.

CENA VÉVODY Z EDINBURGHU

Program DofE pomáhá mladým lidem lépe poznat sama sebe, získat nové dovednosti, schopnosti a posílit vytrvalost a samostatnost.

Více informací

eTWINNING

Aktivita Evropské komise zaměřenou na online spolupráci mezi učiteli, skupinami žáků a školami v rámci krátkých i dlouhodobých projektů

Více informací

FOTOGALERIE

Fotografie ze školních akcí, naší školy, výletu a to i do zahraničí. To najdete přímo zde. Prohlíděnte si zde rozsáhlou foto sbírku naší školy...

Více informací

Nahoru