• Kariérní den
    Kariérní den

DŮLEŽITÉ INFORMACE

  • Důležité sdělení!
    Třídní schůzky proběhnou ONLINE v úterý 23.11.2021 od 16:30.                         Den otevřených dveří proběhne v úterý 7.12.2021 od 16:00.

Studenti Gymnázia Děčín otestovali simulátor jízdy na Západosaské vysoké škole Zwickau

 Dne 11. prosince 2018 navštívila skupina studentů Gymnázia Děčín Ústav energetiky a dopravy na Západosaské vysoké škole Zwickau. Studentům byly představeny možnosti studia technických oborů a především prezentována laboratoř se simulátorem jízdy. Po krátkém teoretickém úvodu do problematiky virtuální jízdy po pozemních komunikacích si žáci otestovali na simulátoru jízdy své řidičské dovednosti. Za zajímavou exkurzi děkujeme Okresní hospodářské komoře v Děčíně.  

 

CENA VÉVODY Z EDINBURGHU

Program DofE pomáhá mladým lidem lépe poznat sama sebe, získat nové dovednosti, schopnosti a posílit vytrvalost a samostatnost.

Více informací

eTWINNING

Aktivita Evropské komise zaměřenou na online spolupráci mezi učiteli, skupinami žáků a školami v rámci krátkých i dlouhodobých projektů

Více informací

FOTOGALERIE

Fotografie ze školních akcí, naší školy, výletu a to i do zahraničí. To najdete přímo zde. Prohlíděnte si zde rozsáhlou foto sbírku naší školy...

Více informací

Nahoru