• Maturanti ve Vídni
  Maturanti ve Vídni
 • Výměnný pobyt v Nantes
  Výměnný pobyt v Nantes
 • Kariérní den na Gymnáziu Děčín
  Kariérní den na Gymnáziu Děčín

DŮLEŽITÉ INFORMACE

 • PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ
  Termín podání přihlášek pro PŘ Pirna - 28. 2. 2020. Termín podání přihlášek pro PŘ Gymnázium DC - 2. 3. 2020.

Kdo se bojí, nesmí do poezie

I v letošním roce se naše škola jako jediná v Děčíně zapojí do celostátního Dne poezie. Letošní téma Nebát se připravujeme v semináři KMV na 22. listopadu. Vyhlašujeme tedy autorskou literární a výtvarnou soutěž určenou všem studentům naší školy.

Své příspěvky omezte pouze tematicky, je tedy nutné vycházet z části Masarykova citátu Nebát se…, takže se nebojte. Nejlepší práce budou oceněny ve spolupráci se Spolkem rodičů při Gymnáziu Děčín, básničky zazní během Dne poezie, obrázky pak budou vytvářet vhodnou atmosféru.

Ostatní je na Vás, můžete si připravit cokoliv. Forma je naprosto volná. Texty, příp. texty s ilustrací nebo výtvarné práce posílejte do 15. listopadu elektronicky na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo odevzdejte svým vyučujícím češtiny nebo výtvarné výchovy.

CENA VÉVODY Z EDINBURGHU

Program DofE pomáhá mladým lidem lépe poznat sama sebe, získat nové dovednosti, schopnosti a posílit vytrvalost a samostatnost.

Více informací

eTWINNING

Aktivita Evropské komise zaměřenou na online spolupráci mezi učiteli, skupinami žáků a školami v rámci krátkých i dlouhodobých projektů

Více informací

FOTOGALERIE

Fotografie ze školních akcí, naší školy, výletu a to i do zahraničí. To najdete přímo zde. Prohlíděnte si zde rozsáhlou foto sbírku naší školy...

Více informací

Nahoru