DŮLEŽITÉ INFORMACE

  • PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ PRO ŠKOLNÍ ROK 2019/20
    Stanovení předpokládaného počtu přijímaných žáků Podle §60 odst. 2b a dalších ustanovení zákona č. 561/2004 Sb. o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání v platném znění (školský zákon) stanovuji předpokládaný počet přijímaných uchazečů pro přijímací řízení v roce 2019 do jednotlivých oborů…
Přihláška zde

Kdo se bojí, nesmí do poezie

I v letošním roce se naše škola jako jediná v Děčíně zapojí do celostátního Dne poezie. Letošní téma Nebát se připravujeme v semináři KMV na 22. listopadu. Vyhlašujeme tedy autorskou literární a výtvarnou soutěž určenou všem studentům naší školy.

Své příspěvky omezte pouze tematicky, je tedy nutné vycházet z části Masarykova citátu Nebát se…, takže se nebojte. Nejlepší práce budou oceněny ve spolupráci se Spolkem rodičů při Gymnáziu Děčín, básničky zazní během Dne poezie, obrázky pak budou vytvářet vhodnou atmosféru.

Ostatní je na Vás, můžete si připravit cokoliv. Forma je naprosto volná. Texty, příp. texty s ilustrací nebo výtvarné práce posílejte do 15. listopadu elektronicky na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo odevzdejte svým vyučujícím češtiny nebo výtvarné výchovy.

CENA VÉVODY Z EDINBURGHU

Program DofE pomáhá mladým lidem lépe poznat sama sebe, získat nové dovednosti, schopnosti a posílit vytrvalost a samostatnost.

Více informací

eTWINNING

Aktivita Evropské komise zaměřenou na online spolupráci mezi učiteli, skupinami žáků a školami v rámci krátkých i dlouhodobých projektů

Více informací

FOTOGALERIE

Fotografie ze školních akcí, naší školy, výletu a to i do zahraničí. To najdete přímo zde. Prohlíděnte si zde rozsáhlou foto sbírku naší školy...

Více informací

Nahoru