• Projektový den
    Projektový den
  • Kariérní den
    Kariérní den

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Présentation en français ve Francouzském institutu v Praze

Již tradičně se naši studenti dobrovolně účastní přípravy kulturního vystoupení u příležitosti Dne frankofonie. Letos ve Francouzském institutu zaplnily kinosál školy Čech a Moravy, mezi nimiž reprezentovali také žáci V3. A, V4. A, V5. A a C2. A. Připravili se svými vyučujícími T. Altovou a K. Černou přednes poezie a dramatizaci pohádek, k nimž si také vyrobili originální kostýmy a kulisy.

Rostoucí zájem škol s výukou francouzštiny svědčí o tom, nakolik přátelská atmosféra může motivovat zájemce o jazyk, aby nad standard běžné výuky připravili zajímavé a často vtipné představení pro ostatní frankofily. Ocenění spontaneity a důkladné přípravy z úst nové francouzské attaché paní H. Buisson je pro nás radostnou motivací k další práci

Mgr. Taťána Altová

CENA VÉVODY Z EDINBURGHU

Program DofE pomáhá mladým lidem lépe poznat sama sebe, získat nové dovednosti, schopnosti a posílit vytrvalost a samostatnost.

Více informací

eTWINNING

Aktivita Evropské komise zaměřenou na online spolupráci mezi učiteli, skupinami žáků a školami v rámci krátkých i dlouhodobých projektů

Více informací

FOTOGALERIE

Fotografie ze školních akcí, naší školy, výletu a to i do zahraničí. To najdete přímo zde. Prohlíděnte si zde rozsáhlou foto sbírku naší školy...

Více informací

Nahoru